Американська мрія: Як купити першу нерухомість в США

Покрокова інструкція з купівлі нерухомості в США

Перша практична книга українською мовою для іммігрантів у США

Ця книга — це інструкція та путівник, призначені допомогти українцям не лише придбати свою першу нерухомість у США, а й здобути вищий соціальний статус і впевненість у собі в новій країні.

Структура книги

Ця книга складається з п’яти частин. Вона має таку саму структуру, як власне природний розвиток подій під час купівлі житла, а саме:

1 | Перед тим, як вирішити купувати житло

Ця частина містить типові міфи, які заважають людям у США наважитись на купівлю житла. Ми наводимо аргументи та життєві приклади, щоб розвінчати ці міфи для вас.

2 | Перед тим, як почати шукати житло

У цій частині ви зрозумієте, які кроки потрібно зробити і яку інформацію дізнатися перед тим, як розпочати пошуки своєї першої нерухомості.

3 | Ви розпочали шукати житло

Тут ви дізнаєтеся, як і де шукати нерухомість, чого уникати і чим потрібно користуватися, щоб знайти необхідне.

4 | Ви купуєте житло

У цій частині зазначено, що і як робити, коли ви вже знайшли те єдине житло, яке би хотіли придбати.

5 | Ви берете кредит у банку

Тут ви навчитеся процесу купівлі будинку чи квартири в кредит.

Кожна з цих п’яти частин надасть детальну інформацію, яка допоможе вам успішно досягти цілі.

Зміст до книги

Відгуки Читачів

Електронна
книга

Друкована
книга

Аудіо
книга

Про авторів

Андрій Бойчук інтернет-маркетолог, інвестор у нерухомість і засновник Immigrant Porada онлайн-платформи для українців у США. Він любить ділитися з людьми тим, що випробував на власній шкірі, аби люди могли швидше досягти успіху і уникнути помилок, крізь які він сам пройшов. Його життєве гасло: “Teach everything you know” “Навчайте всього, чого знаєте”.

Світлана Маліннікова ліцензований агент з продажу нерухомості в штаті Нью-Йорк, інвестор і менеджер нерухомості. Світлана обожнює показувати людям будинки, знаходити клієнтам їхній “dream house” і допомагати їм проходити крізь увесь процес купівлі. Суперсила Світлани - її турбота і відданість клієнтам. Аби досягти їхніх цілей, вона готова зробити все можливе і неможливе.

Гарантія

Жодних ризиків гарантія повернення коштів! Якщо ви купите книгу, та після прочитання її ви не отримаєте потрібної інформації про покупку житла в США, я поверну кошти в повному обсязі. Без жодних додаткових питань. Гарантія дійсна на все життя, часові ліміти відсутні.

Інформація для преси

Будь ласка, надсилайте всі запити, пов'язані з пресою на aboychuk@iporada.com